O nás

Vaša cesta sa začína tu: Keď urobíte svoj prvý krok na podložku, do dojo, do telocvične alebo do akadémie, začínate svoju cestu ako milióny ľudí pred vami. Už dve a pol desaťročia robia svetoznámi tréneri, športovci a študenti na celom svete tento krok s vybavením Revgear.

Vieme, že bojové umenia sú viac ako len tréning a boj - je to spôsob života.

Prekonanie osobného rekordu, získanie ďalšieho opasku, zisk opasku alebo medaily, sledovanie, ako z vás padajú kilá a namiesto nich sa objavujú svaly, knockoutový úder alebo pohľad na súpera, ako sa krčí, keď ho škrtíte, to všetko sú víťazstvá, ktoré spoznáte. Každý skúsený bojovník vie, že výber správneho vybavenia je ďalším krokom k víťazstvu.

Spoločnosť Revgear v priebehu rokov spolupracovala s mnohými trénermi svetovej triedy, bojovníkmi a vplyvnými umelcami bojových umení na vynájdení a navrhnutí produktov, ktoré boli v celom odvetví bojových umení vo veľkej miere kopírované, ale len zriedka sa im vyrovnali kvalitou alebo funkčnosťou.

Víťazný vzorec spoločnosti Revgear, ktorý sa skladá z vynikajúceho dizajnu a špičkovej technológie, je dôvodom, prečo svetoví šampióni ako Henry Cejudo, Fabricio Werdum a Juan Cervantes trénovali na svoje tituly s vybavením Revgear, rovnako ako tisíce špičkových bojovníkov na celom svete.

Svetoznámi tréneri ako Rafael Cordeiro, Erik Paulson, Eddie Cha a Joey Rodriguez trénovali bojovníkov ako Wanderlei Silva, Rafael Dos Anjos, Renato Sobral, Cub Swanson, Korean Zombie, Benson Henderson, Andre Fili, Urijah Faber a mnohých ďalších pomocou zariadenia Revgear.

Trénujte so správnym vybavením, posúvajte svoje limity a dvíhajte zbrane k víťazstvu s REVGEAR! Voľba špičkových bojovníkov a trénerov od roku 1996.